Agencja zatrudnienia
specjalizująca się w pośrednictwie
między Polską a Ukrainą

Bezpłatne oferty pracy bezpośrednio u polskich pracodawców

  • do obowiązków będzie należało sprawdzenie jakości, naklejanie etykiet, pakowanie i tym podobne,
  • montaż urządzeń RTV, AGD,
  • praca w trybie zmianowym,
  • mężczyźni oraz kobiety,
  • wyrabiamy i wysyłamy wszystkie niezbędne dokumenty!

O nas

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie między Polską a Ukrainą. Współpracujemy również z Białorusią, Gruzją oraz Mołdawią
Naszym najważniejszym Klientem jest koreańska firma produkująca urządzenia elektryczne i jej fabryki na terenie Polski
Agencja współpracuje z fabrykami w województwach dolnośląskim, mazowieckim oraz łódzkim. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Dlaczego my?

Prowadzone przez nas procesy rekrutacji charakteryzują się indywidualnym podejściem, przejrzystością oraz są nacelowane na zadowolenie zarówno pracownika, jak i pracodawcy

Atuty

Oferujemy także:

  • pomoc przy założeniu konta bankowego,
  • autobus pracowniczy dowozi do miejsca pracy i odbieramy z pracy bezpłatnie,
  • nasi opiekunowie odpowiedzą na wszystkie interesujące was pytania
  • wysyłamy wszystkie dokumenty niezbędne dla uzyskania wizy

Nasi pracownicy chętnie Pańswu pomogą w każdej chwili

2 + 10 =

viber:
+ 48 7333 666 81 +48 516 022 766
+48 574 592 341 +48 7 333 666 84

e-mail:
kontakt@polandwork.pl

Adres do korespondencji:
UWC Sp. z o.o.
ul. Kutnowska 1-3
53-135 Wrocław

NIP: 8992828461 Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 17873

 

RODO

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma UWC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c (w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych) rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”). Dane osobowe w zakresie wizerunku, danych innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy oraz przetwarzanie wszystkich powierzonych danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą).

Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia zgody należy skontaktować się z nami pod adresem: kontakt@polandwork.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu danej rekrutacji, po którego zakończeniu zostaną one trwale usunięte. Jeśli natomiast wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia tych innych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W tym celu prosimy skontaktować się z nami pod adresem: kontakt@polandwork.pl

Zapoznając się z powyższymi informacjami, prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnych następującej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza zakres danych wymaganych do ubiegania się o zatrudnienie określonych w art. 221 Kodeksu pracy, jak również wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od zakończenia obecnej rekrutacji”.