O nas

O UWC..

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17873. Działamy od 2017 roku i od tego czasu współpracujemy z 10 dużymi firmami znajdującymi się w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, łódzkim.

Specjalizujemy się w zatrudnianiu cudzoziemców. Nasi pracownicy pochodzą z państw takich jak: Ukraina, Białoruś, Rosja, Gruzja, Mołdawia. Jesteśmy nowoczesną firmą, dbamy o potrzeby biznesowe naszych klientów oraz zapewnienie bezpiecznego i dobrego miejsca pracy dla naszych kandydatów.

NASI SPECJALIŚCI

W swoim zespole posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się dla Państwa: szybką rekrutacją i wymianą pracowników, zorganizowaniem im zakwaterowania i transportu do pracy, dopełnieniem wszystkich formalności odnośnie legalności pobytu i pracy cudzoziemców.

Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, szkoleniami i tłumaczeniami szkoleń BHP. Rozmawiamy biegle w 6 językach, a nasi koordynatorzy odpowiedzą na Państwa pytania w każdej chwili.

WSPÓŁPRACA

Naszymi klientami są duże firmy z branż produkcyjnych, budowlanych i porządkowych. Jesteśmy elastyczni co do formy współpracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz budowanie długotrwałych dobrych relacji z klientami.

Dostarczamy pracowników zarówno wyższego, jak i niższego szczebla. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu pośrednictwa pracy oraz zatrudniania pracowników tymczasowych dla większości branż w Polsce.

Misją naszej firmy jest tworzenie nowoczesnych usług i rozwiązań z zakresu HR w ramach pracy tymczasowej i rekrutacji bezpośredniej.  Prowadzone przez nas procesy rekrutacji charakteryzują się indywidualnym podejściem, przejrzystością, a ich celem jest zadowolenie zarówno pracownika, jak i pracodawcy.

zadowolonych pracowników

współpracujących z nami firm

języków, w których mówimy biegle