Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja pracy tymczasowej UWC Sp. z o.o.

Zatrudnianie pracowników – praca tymczasowa

Zajmujemy się całym procesem zatrudniania pracowników.  Podpisujemy z nimi umowy, pilnujemy wszystkich formalności, oddelegowujemy ich do pracy w Państwa firmie. Pracownicy pracują zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. W ramach umowy o świadczenie usług pracy tymczasowej zapewniamy obsługę kadrowo-płacową.

Rekrutacja stała

Oferujemy także usługi związane ze stałą rekrutacją. Pracownicy, których zatrudniamy zachowują wysokie standardy wykonywanych prac. Posiadamy dużą bazę kandydatów do branż: produkcyjnych, budowlanych, porządkowych. Rekrutujemy zarówno na stanowiska niższego i wyższego szczebla. Dla naszych klientów podejmujemy się również trudnych rekrutacji na wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami, certyfikatami czy znajomością języków obcych. Większość firm, z którymi współpracę rozpoczynaliśmy na początku naszej działalności, 3 lata temu – współpracuje z nami do dzisiaj.

Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Dysponujemy niezbędnymi narzędziami do tego aby przejąć w pełni proces rekrutacyjny w Państwa firmie. Skorzystanie z usług naszej agencji będzie dla Państwa możliwością znacznej redukcji kosztów, które ponieśliby Państwo tworząc dział rekrutacji w swojej firmie. Nasze działanie to analiza Państwa potrzeb, przygotowanie profilu kandydata, pokazanie strategii sourcingowej, rozpoczęcie rekrutacji pracowników oraz przedstawienie listy wyselekcjonowanych kandydatów. Cena usługi rekrutacyjnej jest jedną z najniższych na rynku przy zachowaniu wysokiej jakości procesu.

Obsługa kadrowo-płacowa

W ramach umowy o świadczenie usług pracy tymczasowej zapewniamy obsługę kadrowo-płacową pracowników tymczasowych.

Tłumaczenia BHP

W naszym zespole mamy inspektora BHP, który oferuje swoje wsparcie w postaci tłumaczenia szkoleń BHP na język ukraiński i/lub rosyjski.

Legalizacja pracy

Mamy także osobny dział zajmujący się legalizacją pracy cudzoziemców oraz zapewnieniem aby każdy z pracowników miał aktualny legalny pobyt na terenie Polski. Monitorujemy nowe przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców i chętnie pomagamy w ich interpretacji.

Skontaktuj się z nami już teraz

Wypełnij dane za pomocą formularza, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin